Pri návrhu kuchýň a nábytkov na mieru sa snažíme vytvárať jedinečné kúsky ktoré nesledujú iba súčasné trendy, ale budú nadčasové a rovnako zaujímavé o 10 rokov ako aj dnes.

Prvé kroky

Celý proces začína tým, že nám poviete o svojich dizajnových predstavách, napríklad tak, že nám zašlete fotky z internetu ako inšpiráciu, prípadne skicu alebo podklady od architekta / dizajnéra, pričom je podstatné zaslať fotky priestoru, kam má byť nábytok inštalovaný. Ak je k dispozícií, uvítame pôdorys nehnuteľnosti.

Popíšete nám čo od kuchyne očakávate vo funkčnom aj estetickom zmysle a my vám na základe našich skúseností poradíme aké materiály, kovania a rozmiestnenie zvoliť.

Dizajn

Po spracovaní všetkých podkladov vám spravíme návrh a vizualizáciu kuchyne alebo nábytku, ktorý s vami odkonzultujeme a po odsúhlasení detailov následne pripravíme cenovú ponuku.

Po odsúhlasení

V prípade, že sa vaša nehnuteľnosť nachádza v Bratislave a okolí, po odsúhlasení dizajnu, materiálov, navrhovaných riešení a cenovej ponuky si dohodneme termín na obhliadku a zameranie vašej nehnuteľnosti. V prípade, že bývate ďalej a povaha navrhovaného nábytku nevyžaduje naše odborné zameranie, tak vám presne vysvetlíme a poradíme, aké rozmery budeme k výrobe potrebovať.

Výroba a realizácia

Dodacie doby začínajú plynúť zaplatením zálohy. V súčasnosti garantujeme dodacie doby v rozmedzí 8-10 týždnov. V prípade zmeny v dodacích dobách vás informujeme už v priebehu navrhovania vášho nábytku. Montáž v mieste dodania záleží od komplexnosti realizovaného nábytku. Pre príklad, montáž priemernej kuchyne zvykne trvať 1 až 2 pracovné dni, vstavané skrine podľa rozmerov 1 deň.

V akom stave by mal byť priestor pred montážou?

Skôr ako môžeme začať s montážou, musia všetky úpravy interiéru ako podlahy, omietky, maľovacie práce, vodoinštalačné a elektrikárske práce byť už hotové. V našich nákresoch vieme definovať presné rozmiestnenie vodoinštalačných a elektroinštalačných prípojok, zásuviek a vedení pre vašich inštalatérov v prípade, že pristupujeme k projektu v dostatočnom predstihu.

Ak vám nevyhovuje zaoberať sa s prípravou, vieme vám zabezpečiť celkovú rekonštrukciu kuchyne aj so stavebnými prácami. Spolupracujeme s inštalatérmi a stavebníkmi, ktorých kvalita zodpovedá našim nárokom, a dokážeme váš projekt zabezpečiť ako celok na kľúč.